KONST / Litografier / Färglitografi 15443318
nr 1544 3318
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Hamnmotiv, "Drafin". Signerad, numrerad 82/260. Färglitografi, bildmått: 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:30:49
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson